شربت سگاگریپ

شربت سگاگریپ

  • 15,400تومان


فرم درخواست مشاوره رایگان



توضیحات

شربت سگا گریپ ضد نفخ پیشگیری از رفلاکس دردهای شکمی  کولیک  شربت سگا گریپ ضد نفخ و اسپاسم گوارشی در نوزادان وکودکان,جایگزین طبیعی سایمتیکون برای ناراحتی معده و روده,کولیک و سکسکه,پیشگیری از رفلاکس و دردهای شکمی می باشد.

خصوصیات

خصوصیات دارویی
آثار فارماکولوژیک و مکانیسم اثر گریه بیش از حد نوزادان طی ماه های اولیه شایع است که معمولا به طور تیپیک،هنگام غروب یا اوایل شب به وقوع می پیوندد،که احتمالا با منشاء روده ای بوده،که حملات به طور ناگهانی شروع شده، و به صورت گریه با صدای بلند و متناوب،ممکن است چند ساعت،ادامه داشته باشد.دل درد،کولیک،نفخ،از شایع ترین بیماری های گوارشی کودکان و نوزادان است،که ممکن است به دلایل مختلف،ایجاد شوند و وقتی این بیماری با مشکلات تغذیه ای مثل اجتناب از خوردن غذا همراه می شود،حتما نیاز به توجه و رسیدگی دارد.
استاندارد شده بر اساس ماده موثر آنتول به میزان 1/5 میلی گرم در میلی لیتر می باشد.
اجزاء فرآورده عصاره گیاه زنجبیل(Zingiber Officinal)-عصاره گیاه رازیانه(Foeniculumvulgare)-به همراه اسانس سیب
شکل دارویی این فرآورده در ظرف200میلی لیتری به همراه بروشور درون یک جعبه ، بسته بندی و ارائه می گردد.
شماره مجوز سازمان غذا و دارو 0942246115890548
مقدار مصرف نوزادان2تا4 هفته:1/2قاشق چای خوری نوزادان1تا6 ماهه:1قاشق چای خوری کودکان 6 ماهه و بالاتر:2قاشق چای خوری بزرگسالان:2 قاشق غذا خوری
تداخل دارویی از مصرف همزمان این دارو با داروهای انعقاد خون،ضدچسبندگی پلاکتی،حل کننده ی لخته خون،هپارین،با وزن ملکولی پایین و داروهای رقیق کننده ی خون خودداری نمایید.
عوارض جانبی برای مقادیر استفاده شده عصاره در شربت عوارض جانبی خاصی مشاهده نشده است،مگر در کودکانی که به گیاهان،یا مواد جانبی به کار رفته در دارو حساسیت داشته باشند.
شرایط نگهداری در دمای اتاق و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه افرادی که نسبت به گیاهان به کار رفته در فرآورده حساسیت دارند،از مصرف آن خودداری نمایند. افراد دارای ناراحتی های قلبی و گوارشی و دیابتی و خانم های باردار،زیر نظر پزشک استفاده نمایند. در کودکان دارای ناراحتی کلیه مصرف نگردد. کسانی که دارای بیماری سنگ صفرا،گرفتگی مجاری صفراوی و زیادی ترشح اسید معده می باشند،از مصرف دارو خودداری نمایند.

نظرات (0)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محصولات مرتبط