کپسول تن لس

کپسول تن لس

  • 38,500تومان


فرم درخواست مشاوره رایگانتوضیحات

کپسول لاغری تن لس آرتیمان با استفاده از ترکیبات گیاهی خود که شامل زیره سیاه، زنیان، کرفس و چای سبز می باشد؛ باعث کاهش وزن، کاهش چربی خون، چربی سوزی، افزایش سوخت و ساز بدن، کاهش اشتها و کاهش جذب کالری در بدن می گردد.

مکمل لاغری و کاهش اشتها،کاهش وزن و اشتها،درمان تخصصی چاقی(شکم و پهلو)

چربی سوز گیاهی

خصوصیات

خصوصیات دارویی
آثار فارماکولوژیک و مکانیسم اثر زیره سیاه: یکی از گیاهان قدیمی است که از سالیان دور در ملل مختلف مصرف دارویی داشته است. در اکثر منابع علمی معتبر از زیره به عنوان گیاه موثر در درمان چاقی نام برده شده است. در مکاتب طب سنتی از جمله هند، از زیره سیاه در ترکیبات کاهش دهنده وزن استفاده شده و عقیده بر آن است که زیره دارای اثرات ترموژنیک می باشد؛ یعنی با افزایش سرعت سوخت و ساز در بدن موجب شکسته شدن مولکول های چربی (Lipolysis) می شود. همچنین تحقیقات جدید انجام شده نشان می دهد که دو ماده شیمیایی کارون و کارول در زیره، کار عضلات صاف دستگاه گوارش را تسهیل می کنند و برای درمان سوءهاضمه مفیدند. گیاه زنیان: گیاه زنیان اعمال ماهیچه ای موجود در معده را افزایش داده و باعث کنترل جذب کالری می گردد که به صورت ازدیاد حجم ادرار و ومدفوع قابل تشخیص است. به عبارت دیگر، از طریق دفع سریع غذا و غیر قابل دسترس کردن غذا برای جذب توسط بدن، به کاهش وزن کمک می کند. بذر کرفس: بذر کرفس حاوی اسانس های لیمونن و پتاسلین و فلاونوئیدهایی مانند آپی ئین و ایزوکوثئرستین می باشد. مطالعات بالینی نشان داده است که اسانس کرفس، دارای اثر مثبت بر روی مرکز اشتها در مغز بوده و موجب وقفه در انتقال حس گرسنگی به مغز می شود. چای سبز: چای سبز به دلیل داشتن ترکیبات فنلی مانند کاتچین و اپی گالوکاتشین، خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی دارد. همچنین این ترکیبات مانع از فعالیت آنزیم لیپاز پانکراس می شود؛ در نتیجه شکستن چربی با سرعت بسیار کمی صورت می گیرد که باعث می شود چربی برای بدن غیر قابل جذب شده و دفع گردد. به همین دلیل می تواند موجب کاهش وزن، کاهش سایز، کاهش دور کمر و کاهش تری گلیسرید خون مبتلایان به چاقی شود. علاوه بر این، چای سبز به دلیل داشتن ترکیبات پلی فنلی و کافئین، باعث القای ترموژنز شده و متابولیسم (سوخت و ساز) بدن را بالا می برد.
اجزاء فرآورده عصاره کرفس، چای سبز، زیره سیاه، زنیان
مقدار مصرف 3 بار در روز، هر بار 1 کپسول قبل از غذا (در صورت داشتن مشکلات گوارشی بعد از غذا مصرف شود).
عوارض جانبی در صورت استفاده از دوز توصیه شده عوارض جانبی خاصی مشاهده نشده است . مگر کسانی که نسبت به گیاهان و مواد جانبی بکار رفته حساسیت داشته باشند.
شرایط نگهداری دارو را در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد و دور از دسترس اطفال نگهداری نمایید.
موارد منع مصرف و نکات قابل توصیه این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد. در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید. مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید. مصرف بیش از حد گیاه سداب به علت داشتن Furiquinoline می تواند آسیب ساز باشد؛ لذا از مصرف بیش از اندازه کپسول خودداری شود. در صورت استفاده از داروهای ضد انعقاد خون و داروهای کلیوی و ادرار آور از مصرف این فرآورده خودداری نمایید. در صورت ملاحظه سر درد، تهوع، استفراغ، ناراحتی معده و اضطراب، مصرف دارو را قطع کنید. استفاده این کپسول برای کسانی که به گیاهان به کار رفته حساسیت دارند، توصیه نمی شود. در دوران حاملگی و شیردهی از مصرف این دارو خودداری شود. برای کودکان زیر 12 سال مصرف نشود. بیش از 3 ماه مصرف نشود.

نظرات (0)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

محصولات مرتبط